Hledáme brigádníky - na léto 2013

Pro nábor nových členů do nezávislého sdružení firem a živnostníků allwinsPlus.

Náplň práce:

  • komunikace a jednání se zákazníky;
  • administrace obchodních případů;
  • reporting.

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní příležitost;
  • výborné finanční ohodnocení;
  • marketingovou podporu;
  • zaškolení.

Požadujeme:

  • zájem o obchodní činnost;
  • příjemné vystupování;
  • chuť prosadit se;
  • minimálně SŠ vzdělání, znalost práce s PC a internetem;
  • práci na dohodu o provedení práce nebo ŽL.

Těšíme se na Vaše strukturované životopisy, které prosím zasílejte na uvedený kontaktní e-mail.

Hledáme schopné obchodníky

Specializujeme se na zlevňování nákupů a získávání nových zakázek. Disponujeme vlastními nástroji, technologiemi a specialisty. V současné době posilujeme obchodní síť ve všech regionech ČR o velmi schopné obchodníky, kteří mají zkušenosti především s korporátní klientelou.

  • úspěšný prodej služeb a produktů ALLwins;
  • vyhledávání nových zákazníků, péče o portfolio získaných zákazníků;
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů;
  • plnění společně stanovených cílů, reporting.

Nabízíme:

  • příležitost prodávat fungující řešení vedoucí k prokazatelným úsporám;
  • lukrativní finanční ohodnocení - progresívní odměňování;
  • provizní podíl na všech našich budoucích příjmech od zákazníků, které získáte;
  • garantovanou fixní měsíční odměnu při splnění požadovaných parametrů;
  • marketingovou a obchodní podporu, pravidelná školení.

Požadujeme:

  • obchodní zkušenosti a opravdový zájem o obchodní činnost;
  • příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti;
  • zájem o dlouhodobou spolupráci a chuť prosadit se;
  • práci na ŽL.

Těšíme se na Vaše profesní životopisy, které prosím zasílejte na uvedený kontaktní e-mail.

vstupte

do aplikace

18prosinec2010

Aukční aplikace ALLwins

Internetový nástroj pro sdružené nákupy a aukční soutěže dodavatelů.
Jediné co potřebujete je připojení k internetu a aktualizovaný internetový prohlížeč.

firma

o nás

+420 245 007 049

info@allwins.eu

pište, volejte - jsme připraveni, pomůžeme vám snížit nákupní ceny a získat nové zakázky.